KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 15646071

nr 1564 6071

Marianne Lundblad

(f. 1930), Sverige

Oljemålningar, Landskap med får. Signerade. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 30x30 cm

Marianne Lundblad, svensk bildkonstnär och skulptör född i Västerås 1930.

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 18 september 2023
kl 20:40:45

Marianne Lundblad

Läs mer om Marianne Lundblad